Tartu piraadid kohtuvad R 15.06 kl 18-20 kohvikus "Nälg"
 • Tere kõigile!

  Annan teada, et Tartu piraadid kohtuvad homme oma tavapärases kohas:

  * R 15.06 kl 18-20 kohvik "Nälg", Rüütli tn 8, Tartu --- http://www.facebook.com/events/416933828346700/

  Nagu ikka on üritusele oodatud kõik huvilised.

  Aruteluteemade osas on tehtud ettepanek arutada Tunne Kelami (tunne.kelam@europarl.europa.eu) eeldatavat ACTA-häält europarlamendi juuli alguse plenaaristungil ja seda, kas/kuidas selle suhtes mingit kampaaniat korraldada (vt nt http://kodu.ut.ee/~p6der/acta/kelam.pdf ja http://pilt.delfi.ee/show_display.php?id=14121213&mode=1). Mina isiklikult olen Tunne Kelamile kirjutanud ja saanud vastuse, kus tema nõunik kinnitab mulle, et ACTA kukub juuli alguses europarlamendis tõenäoliselt läbi. Ma ei tea, kas see peegeldab ka saadik Kelami enda meelsust, aga pole välistatud, et ta enam ACTA-t nii tulihingeliselt (vt http://goo.gl/v2rcN) ei poolda. Samas vassis nõunik oma kirjas erikomisjoni otsuste ja nende kuupäevadega, mis võib tähendada, et ma sain sealt lihtsalt ühe järjekordse mõttetult diplomaatilise vastuse, mis jätab kõik otsad lahti ega vaevu tegelikult millessegi süüvima.

  Lisaks Tunne Kelamile pole värskemat seisukohta ACTA osas ka Siiri Oviirilt (siiri.oviir@europarl.europa.eu), kes võib hoolimata ACTA-vastasesse ALDE fraktsiooni kuulumisest mingeid trikke teha

  Teise teema osas on pakutud välja arutada seda, kas ja mida teha koos juuli alguses KDE Akademy konverentsile (http://akademy.kde.org/) tulevate piraatidega, keda on eeldatavasti omajagu. Minu arvates tuleks nendega kindlasti kokku saada ja kogemusi vahetada.

  Kolmandaks, 9. juunil toimus Tartus ACTA-vastane meeleavaldus, mille korraldamisel osales ka Piraadipartei liikmeid:

  * http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/fotod-oht-on-moodas-acta-vastasel-meeleavaldustel-oli-vaid-kaputais-inimesi.d?id=64518588

  Kui keegi tahab selle kohta muljeid kuulda, siis jutustame hea meelega. Üldiselt oli tegemist sellise kammerliku üritusega, kuhu olid end kohale vedanud mõned varajased ärkajad ja lisaks veel kohalikult punkarid, kokku ehk 50 inimese ümber. Jutustasime seal ruuporiga oma lugusid ja jagasime lendlehti. Solidaarsus Euroopaga sai igatahes avaldatud ja mingile hulgale inimestele isiklikult meelde tuletatud, et ACTA-ga pole veel asjad ühel pool.

  Muus osas võiks jätkata tutvustavate tekstide koostamise ja arutamisega. Nüüd on mingis algses vormis olemas ka foorum, kus seda teha:

  * http://foorum.piraadipartei.ee/

  Ka see kiri on tegelikult postitatud läbi sellesama foorumi.

  Foorumis saab eeldatavasti kõiki eesmärkide ja programmiliste seisukohtadega seotud asju mugavalt arutada. Töödokument nende asjadega seotud mustanditega on siin:

  * https://ppee.piratenpad.de/mis-on-pp

  Foorumiga võivad kõik julgelt liituda.

  Foorum peaks üldjoontes töötama, aga kuna see nõuab veel tõlkimist ja seadistamist, siis kasutamisel tekkivatest probleemidest võiks teatada otse mulle aadressil (mart.poder@piraadipartei.ee).

Tervist, teekäija!

Tundub, et oled siin uus. Kui tahad kaasa lüüa, siis vajuta mõnel allolevatest nuppudest!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Sildid

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/foorum/vanilla/uploads/LocaleDeveloper/captured.php on line 77