Tartu piraadid kohtuvad N 20.12 kl 18-20 Kaubamaja III k kohvikus
  • Kuna "Näljas" pole tagumises ruumis enam tavalises mõttes laudu ja toole, vaid on hoopis diskolett vms, siis otsustasime kohtuda hoopis Kaubamaja III korruse kohvikus. Põhjuseks, et lihtne leida ja avatud ruum, kuhu võib igaüks sisse astuda...

* N 20.12 18-20 piraatide kohtumine Tartu Kaubamaja III korruse kohvikus "DEDI" --- https://www.facebook.com/events/549911608371324/

Ma võin omalt poolt anda ülevaate selle aasta tegevustest. Samas tundub mulle, et meie prioriteedid pole päris paigas, ka eri inimestega rääkides selgub, et Piraadiparteile on igasugu ootusi, millest mõned on ka suhteliselt ebarealistlikud. Ehk siis mulle näib, et me peaksime võtma eesmärgiks pigem selliseid asju, mille jaoks me suudame leida inimesi, kes on nõus reaalselt tööd tegema (ja mitte niisama laikima vms). Selliseid inimesi pole üldse väga palju.

Kui igaüks meist võtaks enda teha ja vastutada kasvõi ainult ühe asja, mis on tema arvates piraadiliikumise jaoks oluline, siis saaks tehtud kordades rohkem, kui saab praegu. Sest niisama laikimine ja kõrvalt piidlemine lõppkokkuvõttes eriti kuskile ei vii.

Aga eks räägime täpsemalt kohapeal.

Tervist, teekäija!

Tundub, et oled siin uus. Kui tahad kaasa lüüa, siis vajuta mõnel allolevatest nuppudest!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Sildid