Tartu piraadid R 25.01 18.15-20 @NÄLG
 • Tavapärane piraatide kokkusaamine, st kes tahab, see tuleb.

  * Reedel 25. jaanuaril 18.15-20 kohvikus Nälg

  https://www.facebook.com/events/199514570193034/

  Kuna eelmise aasta lõpu Tallinna ja Tartu kohtumistel sai kokku pandud esialgne kava 2013. aastaks, sh KOV valimistel osalemiseks [1], siis võiks seda ka arutada ja täiendada. Eriti hea oleks leida juba mõned inimesed, kes oleks mingi töölõigu sealt enda peale võtma. Kui keegi tahab natuke ideoloogilisemaid asju arutada, siis on välja pakkuda üks hiljutisem visand Piraadipartei põhimõtetest [2].

  Lisaks on eesmärk mõtelda, missuguseid suuremaid Piraadiparteist sõltuvaid, kuid mitte otseselt valimistega seotud aktsioone võiks korraldada. Selleks on võimalik taotleda ka raha, nt Euroopa Noorte programm [3] on üks selline asi, mis oma suunitluse poolest meile sobida võiks (nende järgmine tähtaeg on 1. veebruar). Oleks vaja ainult piisavat hulka vabatahtlikke, kes on valmis ideed läbi rääkima ja osa korraldusest enda peale võtma. Heaks näiteks on siin Tartu Krüptopidu [4], milleks saime Tartu LV noorteosakonnalt raha ja mida korraldas Martin Metsalu. Üritused võivad olla mistahes --- seminaridest, rahvusvahelistest töötubadest kuni demokraatia uuendamise projektideni välja.

  Ehk siis vedage end kohale, kes midagi teha või arutada tahaks!

  [1] http://lists.piraadipartei.ee/sympa/arc/pp-yldine/2013-01/msg00000.html
  [2] https://ppee.piratenpad.de/stardiprogramm
  [3] http://euroopa.noored.ee/voimalused
  [4] http://boamaod.github.com/blog/2012/11/24/misasi-on-kryptopidu/

Tervist, teekäija!

Tundub, et oled siin uus. Kui tahad kaasa lüüa, siis vajuta mõnel allolevatest nuppudest!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Sildid

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/foorum/vanilla/uploads/LocaleDeveloper/captured.php on line 77