R 29.03 kl 18 kohtuvad Tartu piraadid kohvikus NÄLG
 • Tavapärane kohtumine [1], et ennast viimaste asjadega kursis hoida. Mina omalt poolt kavatsen tutvustada mõningaid uuendusi meie infokanalite korralduses.

  * Meil on kolmveerandautomaatne uudiskiri: http://piraadipartei.ee/teataja/
  * Meil on kodulehel kalender: http://piraadipartei.ee/

  Oma artiklid saab automaatselt uudiskirja, kui oma blogist uudiskirja toimetajale teada anda. Kalendrisse saab sündmusi lisada, kui teha endale Google Calendar vms konto ja anda toimetajale oma piraadisündmustele pühendunud kalendrivoo link.

  Lisaks sellele võiks mõni aktiivsem piraat (või mitu) võtta endale ülesandeks hallata meie eri uudisvoogusid, st Twitterit ja Facebooki. Ka võiks jagada piraatide vahel eri meediakohustusi, nt uudiskirja väljaandmine või igasse väljaandesse koomiksi tõlkimine vms jne.

  Meie autoriõiguse seaduse kodifitseerimise tagasisidestamise projekt [2] läheb aprilli algusest käima. Väga tore oleks, kui sellega tegelev seltskond natuke suureneks, siis saaks inimesed natuke paremini oma spetsiifilisematele ülesannetele keskenduda. Hetkel on aktiivses tiimis kolm inimest, aga sellest jääb natuke väheks.

  [1] https://www.facebook.com/events/524908774227152/
  [2] https://ppee.piratenpad.de/aut6s-projekt

Tervist, teekäija!

Tundub, et oled siin uus. Kui tahad kaasa lüüa, siis vajuta mõnel allolevatest nuppudest!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Sildid

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/foorum/vanilla/uploads/LocaleDeveloper/captured.php on line 77