K 18:30 Tartu piraadid kohvikus "Chuck"
 • Homme ehk kolmapäeval 08.05 orienteeruvalt kl 18:30 kohtuvad Tartu piraadid Anne kanali ääres kohvikus "Chuck". Tõenäoliselt üks Tartu kõige piraatlikumaid kohvikuid. Sinna pääseb nii bussiga, rattaga, jalgsi kui ka paadiga, muudest isiklikest lennuvahenditest rääkimata.

  * https://www.facebook.com/events/377953855650623/

  Teemadest oleks hädavajalik arutada üldkoosolekuga seonduvat. Kes korraldab, kus korraldab, millal ja mida me peame seal otsustama. Vihjeid leiab: https://ppee.piratenpad.de/yldkoosolek2013

  Eelmisel nädala esmaspäeval toimus koosolek ka Tallinnas, kus oli kohal hulk liikmeid, liikmekandidaate ja mitteliikmeid. Arutuse all oli e-hääletamine ja selle lähtekoodi avamine pluss võimalik hääletussüsteemide duplitseerimine sõltumatute ekspertgruppide poolt, MUPO trahvide seaduslikkus/ebaseaduslikkus ja võimalik kampaania sellega seoses. Ege ja Olev olid kumbki ette valmistanud ettekande koos materjalidega. Ege teemaks oli KOV volikogude valimistel külavanemate pukki panemine, kes võtaks linna/vallavalitsuse rolli suuresti enda kanda ja pakuks sinna juurde teatud e-teenuseid, mis tähendaks suure osa KOV ülesannete outsource'imist. Olev pidas ettekande maksupoliitikast, mh esitas soovituse maksukategooriate selguse mõttes ümbernimetamiseks ja visandas ka programmi, kuidas vähendada järk-järguliselt palgalõhe.

  Tegelikult rääkisime ka organisatsiooni digitaalse sisedemokaatia süsteemi võimalikest parameetritest ja paarist transparentsust promovast projektist, aga ma ei jaksa praegu hakata neid argumente taaslooma. Kui aega saan, siis kirjutan pikemalt, aga igaüks on ise teretulnud "protokolli" täiendama.

  Kolmapäevane kohtumine on igatahes Anne kanali piraatidega kooskõlastatud, seega ekstsesse karta pole vaja ja võib julgelt oma laevaga kohale tulla.
 • Infoühiskonna arengukava 2020 on ka asi, mida on mõtet arutada: https://eelnoud.valitsus.ee/main/mount/docList/f34daa60-c64a-4cfa-965b-81a2769a44fb

Tervist, teekäija!

Tundub, et oled siin uus. Kui tahad kaasa lüüa, siis vajuta mõnel allolevatest nuppudest!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Selle arutelu osalised