Tallinna piraadid täna E 13.05 kl 18:30 Müürivahe tn Revalis
 • Täna kl 18:30 on Tallinnas piraatide kohtumine. Kuigi ma ise kohal pole, siis soovitan arutada üldkoosolekuga seonduvat. [1] See siis tähendab eelkõige seda, et kuidas seda korraldada, mida seal hääletamiseks välja pakkuda ja kes võtab mille enda vastutada. Ma ise loodan saada ruume koos netiühenduse ja vajaliku tehnikaga Tartus, kui keegi usub, et ta saab mujalt, juuni alguseks ja paremini, siis andku teada.

  * FB sündmus: https://www.facebook.com/events/129836403878603/

  Üldkoosolekuga seoses veel seda, et Andres on alustanud deklaratsiooni väljatöötamisega, [2] millest võiks saada Piraadipartei ettepanekud Eesti poliitilise süsteemi kaasajastamiseks.

  Kolmapäeva toimunud Tartu kohtumisel oli seekord kolm inimest. Rääkisime suht vabal teemal alates e-hääletamisest kuni hariduspoliitikani. Eraldi märkimist väärib ehk see, et Martin lubas üldkoosoleku jaoks algatada läbipaistvust puudutava programmiliste seisukohtade paketi väljatöötamise ja et Kristjan Luik on registreerinud saidi http://kristjanluik.ee, mille arendamisel võiks talle abikäe ulatada. Kristjan on ka Piraadipartei liige ja tegu on ikkagi Eesti suurima piraadijuhtumiga, mida on mõtet tagasivaatavalt analüüsida. Aga eks ta räägib oma plaanidest ise täpsemalt, kui ta seda vajalikuks peab.

  Endiselt on oodatud ideed ja algatused KOV valimistega seoses. Ja väljas on ka uus Piraadi Teataja [3]. Seekord saksakeelsem kui kunagi varem, sest Saksamaa Piraadipartei pidas nädalavahetusel üldkoosolekut, kus valiti uued kõneisikud, pandi paika Riigipäeva kampaania programm, kuid kahjuks ei jõutud erakonnasisese otsedemokraatia süsteemi (SMV) paikapanemiseni.

  [1] https://ppee.piratenpad.de/yldkoosolek2013
  [2] http://infopartisan.blogspot.com/2013/05/arutusel-ettepanekud-eesti-poliitilise.html
  [3] http://piraadipartei.ee/teataja/13.05.2013.html

Tervist, teekäija!

Tundub, et oled siin uus. Kui tahad kaasa lüüa, siis vajuta mõnel allolevatest nuppudest!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter